W tym roku po raz kolejny braliśmy udział w międzynarodowych targach owocowo-warzywnych Fruit Logistica w Berlinie. Targi odbywały się w dniach 6 – 8 lutego 2019 r. To doskonałe miejsce do prezentacji oferty, nawiązania relacji biznesowych oraz zapoznania się z najnowszymi trendami rynkowymi. Podczas targów prezentowaliśmy produkty marki Primavega, odbywaliśmy … Czytaj dalej „Targi Fruit Logistica 2019”

  post image

  Ponad 3 000 wystawców z ponad 80 krajów, ponad 77 000 osób odwiedzających ze 130 krajów – to podsumowanie Międzynarodowych Targów Owocowo-Warzywnych Fruit Logistica 2018. W dniach 7-9.02.2018 r. uczestniczyliśmy w targach Fruit Logistica. Jest to doskonałe miejsce do prezentacji swojej oferty, nawiązania relacji biznesowych oraz zapoznania się z najnowszymi … Czytaj dalej „Targi Fruit Logistica 2018”

  post image

  Wraz z początkiem 2017 roku Primavega zaangażowała się w projekty społeczno-edukacyjne, których inicjatorem jest Muzeum Pałacu Króla Jana III Sobieskiego w Wilanowie. W ramach podjętej współpracy realizowane będą: Projekt Smaki Wisły, Cztery Pory Roku – prospołeczny i edukacyjny projekt skierowany do blogerów i mediów kulinarnych oraz szefów kuchni, zasięgiem obejmujący … Czytaj dalej „Programy społeczno-edukacyjne”

  post image

  W tym roku, po raz kolejny Primavega uczestniczyła w kolejnej edycji Międzynarodowych Targów Owocowo – Warzywnych Fruit Logistica 2017 r. Tegoroczna edycja zgromadziła rekordową liczbę wystawców: 3 100 z 86 krajów przy 70 000 osobach zwiedzających ze 130 krajów. Targi są okazją do spotkania specjalistów zajmujących się produkcją, dystrybucją produktów … Czytaj dalej „Targi Fruit Logistica 2017”

  post image
  kariera

  Stwarzamy na­szym pra­cow­nikom możliwość ro­z­woju za­wodowe­go i wspie­ramy w ro­z­wija­niu ich kom­peten­cji, niezbędnych do wy­ko­nywania po­wie­rzonych obo­wiązków.


  Grupa Producentów Warzyw

  PRIMAVEGA Sp. z o.o.

  Wróblewo Osiedle 14

  09-152 Naruszewo, Polska

  Wszelkie prawa zastrzeżone Ⓒ Grupa Producentów Warzyw PRIMAVEGA Sp. z o.o. | Realizacja: Bazinga
  All rights reserved Ⓒ Vegetable Producers Group PRIMAVEGA Sp. z o.o. | Prepared by Bazinga